Analiz Süresi: 3 - 5 Gün
Numune Miktarı: 50 ml
Analiz Yöntemi: In House Method
Ürün Grubu: Kozmetikler
Akreditasyon/Standart Bilgisi: Yok
Açıklamalar

Yapay tatlandırıcı içermez bilgisi bulunan ürünler gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Yapay tatlandırıcıların zararları ve sağlık riski taşıdığı bilinmektedir. Ancak yapay tatlandırıcı analizi yapılmadan saptanabilmesi mümkün olamamaktadır. Yapay tatlandırıcı olarak bilinen katkı maddesi kandaki insülin oranını yükselterek Pankreans dengesini olumsuz etkilemektedir.

Yapay Tatlandırıcı İçermez Etiketi

Yapay tatlandırıcı içermez etiketi bulunan ürünler ilk tercih olarak seçilmektedir. Analiz İstek Laboratuvarı bu konuda en doğru hizmet alınabilecek adrestir. Gıda ve kozmetik ürünleri analizi nasıl yapılır? Tüm detaylarıyla firma uzmanlarından öğrenilebilmektedir.

Profesyonel laborantlar tarafından yapılan analizinin doğru sonucu büyük önem taşımaktadır. Çünkü yapay tatlandırıcı olarak bilinen katkı maddeleri kandaki şeker dengesini bozarak aşırı insülin salgılanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yapay tatlandırıcı içermez analizi oldukça önemlidir. Kozmetik ürünlerinde yaygın olarak görülebilen yapay tatlandırıcıya karşı kullanıcının dikkatli olması gerekmektedir.

Yapay tatlandırıcı Analizi Nasıl Yapılır?

Yapay tatlandırıcı analizi, laboratuvar ortamında numune üründe yer alan maddeyi tespit edebilmektedir. Analiz etme işleminde 50ml ürün kullanılmakta ve 3 ile 5 gün süre gerekmektedir. Analiz İstek laboratuvarı ile 7/24 iletişim kurularak analiz hizmeti alınabilmektedir. Gizlilik ve güvenin ilk koşul olarak sunulduğu kuruluş yapay tatlandırıcı içermez etiketini hak eden ürünü bulmaya yardımcı olur.

Ayrıca tüm gıda ürünlerinden suya, kozmetikten sağlık ortamlarına kadar her alanda analiz hizmeti verebilmektedir. Analiz İstek insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilen maddelerin tespitini yaparak sağlık katkısı sunmaktadır.

Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...