İletişim
Analiz Süresi: 3 - 5 Gün
Numune Miktarı: 50 ml
Analiz Yöntemi: AOCS G7-56
Ürün Grubu: Kozmetikler
Akreditasyon/Standart Bilgisi: Var
Fiyatı: 45 ₺
Adet:
Açıklamalar

Herhangi bir çözeltinin asitlik derecesini gösteren ve aynı zamanda bazlık derecesini de gösteren pH değeridir. Laboratuvarımızda çeşitli çözeltilerin pH analizi çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlanabiliyor. Analiz çalışmaları pH seviyesine göre renk değiştiren kağıtlar ya da pH metre gibi çeşitli yöntemler kullanılarak yapılabiliyor. Ölçüm ve referans elektrodu ile cihazdan oluşan bu analiz yöntemi ile kısa sürede analiz işlemi tamamlanabiliyor. 

Saniter olarak gerçekleştirdiğimiz tüm analiz çalışmalarında gizliliği ve tarafsızlığı ön planda tutmaktayız. Müşterilerimiz tarafından bize ulaştırılan numuneler, yapılan analiz çalışması ve analiz çalışmalarının sonuçları üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Ayrıca, laboratuvarımızda gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmaları TS EN ISO/IEC 17025, TS EN ISO/IEC 17020 kalite yönetim standartları gözetilerek gerçekleştirilir.

Bilimsellik ve tarafsızlık ilkeleri kapsamında analiz çalışmalarının gerçekleştirilmesi için hemen bizimle irtibata geçebilir ve nasıl bir numune göndermeniz gerektiği konusunda bilgi talep edebilirsiniz. Yasalar kapsamında yaptırılması zorunlu olan analiz çalışmalarının yanı sıra hammaddelerin ya da ürünlerin kalitesi hakkında bilgi almak için de laboratuvarımızda gerçekleştirilen analiz çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon