Analiz Süresi: 3 - 5 Gün
Numune Miktarı: 100 ml
Analiz Yöntemi: TS EN ISO 9308-1
Ürün Grubu: Proses Suları
Akreditasyon/Standart Bilgisi: Var
Açıklamalar

Sağlıklı su ve gıdaya erişim sağlanabilmesi için doğru değerlendirme yapılması gerekmektedir. Bu konuda en güvenilir sonuç alınabilecek laboratuvar Analiz İstek zaman sınırsız çalışmaktadır. Kolaylıkla E. Coli ve Koliform Bakteri sayım ve tespiti yapılabilmektedir. Belirlenen miktarda örnek üzerinden yapılabilen analizler kısa sürede belirlenebilmektedir.

Coli & Koliform Bakteri Tespiti Nasıl Yapılır?

İleri teknoloji sistemleriyle çalışan laboratuvarlarda e coli tespiti ve sayımı yapılabilmektedir. Koliform bakteriler, su ve gıda ürünlerinin sağlığa uygunluğunun göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle 7/24 istek analiz laboratuvarından hizmet alınabilmektedir. İnsan ve hayvansal proteinlerde bulunduğu bilinen e.coli ve Koliforma bakterilerin tespit edilerek sayılabilmektedir.

Gıda ürünleri ve sularda koliform grubu bakterilerin oranları tespit edilebilmektedir. Toprakta, bitkilerde, sulak alanlarda ve sıcakkanlı hayvanların dışkısında yüksek oranda bulunmaktadır. Aynı zamanda pek çok hastalığa neden olabilmektedir.

Analiz İstek, TURKAK kapsamında çalışarak gıda analizleri yapan bir laboratuvardır. Medikal, gıda, kozmetik alanlarında pek çok ürün analizi yaparak sağlık güvenliğini tespit etmektedir. Profesyonel ekibi, son teknoloji sistemleriyle yüksek güvenlikli sonuçlar elde etmektedir. Laboratuvarlar arasında öncü olmakla birlikte sorun yerine çözüm odaklı çalışmaktadır.

Uluslararası standartlara uygun olarak yaptığı analiz ve tespitlerle büyük başarılara imza vermektedir. E. Coli ve Koliform Bakterilerin analiz ve tespitini de güvenle yaparak teslim etmektedir. Zaman sınırsız olarak ihtiyaçlar bildirilerek kısa sürede sonuca ulaşılabilmektedir. Analiz İstek laboratuvarından alınacak hizmet sonucunda güvenle gereken adımlar atılabilmektedir.

Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...